Sensiz Olmaz 15 Ekim Pazar Özeti 28.Bölüm Özeti Rudra İntihar Ediyor

Kanal 7’nin sevilen dizileri arasında yer alan Sensiz Olmaz her gün izleyenler ile buluşmaya devam ediyor.Sensiz Olmaz’ın 15 Ekim Pazar günü yayınlanan 28.bölüm Özetinde yaşananlardan bahsetmeden önce gelin bir önceki bölüm neler olmuş kısaca ona bakalım.Rudra Laila’yı BSD karargahına götürerek Amaan’a emanet etmiştir.Laila ise burada biraz kaldıktan sonra ilk fırsatta buradan tüymüştür.

Hemen Sumer’in yanına giden Laila ona evlilik teklifi etmiş ancak Sumer evlilik teklifini kabul etmemiştir.Daha sonrasında Laila Paro ile Rudra’yı görmüş ve onları gizlice takip etmeye başlamıştır.Tam bu sırada Kral Thakur’un adamları onu görmüş ve kaçırarak sorgulamak adına Kral’ın yanına götürmüşlerdir.

Sensiz Olmaz 15 Ekim Pazar 28.Bölüm Özeti

BSD karargahına gelen misafir Rudra’nın geçmişte yaşadığı konular ile tekrardan yüzleşmesine neden olacaktır.Rudra Paro’nun kendisini terk edeceğini söylemesi üzerine neye uğradığına şaşırmıştır.Adeta kozlar Paro’nun eline geçmiştir.Rudra şaşkın olduğu kadar da Paro’yu kararından vazgeçirmeye çalışacaktır.Öte yandan Laila hain bir plan ile Kral Tahakur’un elinde olan Mala’yı kaçırmıştır.Mala ile Laila birbirinden maceralı anlara şahit olurlar.Rudra ise Paro’nun kararından vazgeçmemesi üzerine tren raylarının üstüne çıkar ve bu kararından vazgeçmemesi halinde hayatına son vereceğini söyler.

Paro Rudra’nın böylesine tehlikeli bir şey yapmasından sonra kendisini gerçekten sevdiğini anlamış ve kararından vazgeçtiğini söyleyer ve birlikte Jaipur’a dönerler.Daha sonrasında Rudra Paro’ya çok önemli bir itirafta bulunacağını söyler ve BSD Karargahına giderler.Paro oldukça sabırsızdır.Öyle ki Rudra’nın itirafını çok merak etmektedir.Fakat BSD karargahına gelen bir misafir ortalığı bir anda alt üst eder.Sizce Rudra ne itirafında bulunacaktı ? Gelen misafir kimdir ? Misafir ne söyledi de Rudra geçmişi ile yüzleşti ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir